sobota, 02 grudzień 2017 kl. 11:30

Zostałam ostatnio zapytana przez znajomą z branży, jak ja to robię, że moje pieczątki firmowe dla firm są tak popularne. Faktycznie - miałam na nie dużo zleceń, ale nigdy nie zastanawiałam się jakoś nad fenomenem tego zjawiska, więc przyjrzałam mu się dokładniej.

 
wtorek, 28 listopad 2017 kl. 12:11

Czy kiedykolwiek zwróciliście uwagę na katalogi reklamowe i informacje które zawierają? Prawdę mówiąc rzadko kto zastanawia się nad tym jak powinien prezentować się idealny katalog reklamowy, jak powinien wyglądać i jakie informacje powinny być zawarte w jego wnętrzu.

I tu pojawiam się ja - osoba, która łącząc swoje hobby jakim jest grafika z chęcią pomocy ludziom, którzy z grafiką nie mają nic do czynienia, sprawiam, iż proste słowa i grafiki zmieniają się w istne cuda.

 
sobota, 25 listopad 2017 kl. 13:46

Jednym z najbardziej oryginalnych sposobów ubarwienia zdjęć miast jest "malowanie światłem". To wyjątkowo trudny do uzyskania efekt, ale zdecydowanie wart poświęcenia. Rezultatem takiego zdjęcia jest świetlne obramowanie jakiegoś obiektu lub na przykład wykonany przy pomocy światła - niczym pędzla - napis na tle krajobrazu miasta. Co ważne - ten trick można wykorzystać tylko nocą. Doskonale nadaje się do wykonania oryginalnej, fotograficznej laurki dla ukochanej!

 
poniedziałek, 20 listopad 2017 kl. 11:26

Reklama jest dźwignią handlu, wie o tym każdy przedsiębiorca. Niezależnie od tego, w jakiej branży działa firma, trzeba zadbać o odpowiednią promocję swoich produktów czy usług, inaczej nie odniesie się sukcesu. W dzisiejszych czasach konkurencja jest bardzo duża i to niezależnie od branży, dlatego dobra strategia reklamowa to podstawa.

 
wtorek, 24 październik 2017 kl. 13:33

Wbrew pozorom papier firmowy to bardzo istotny dodatek, który staje się doskonałą wizytówką każdej firmy. Przez moje ręce przeszło wiele różnych listowników, zarówno tych zleconych do wykonania profesjonalistom, jaki tych wykonanych samodzielnie. Mogę śmiało powiedzieć, że projekt papieru firmowego powinno się zlecać grafikom.

 
wtorek, 10 październik 2017 kl. 13:36

Piękne fotografie są dla każdego z nas niezwykle cenne, ponieważ w cudowny i niewymuszony sposób pomagają nam się w jednej chwili przenieść do momentu, kiedy dane zdjęcie zostało wykonane. Najczęściej przywołują również emocje, jakie w danej chwili nam towarzyszyły. Takiej mocy niepowtarzalnej nie ma nic innego na tym świecie.

 
piątek, 06 październik 2017 kl. 13:27

Kalendarz ścienny to produkt, który funkcjonuje w większości polskich domów - również w moim, jednak jakimi dokładnie cechami powinien się on charakteryzować, aby był on przydatny i prosty w użyciu?

 
piątek, 29 wrzesień 2017 kl. 14:41

Jesień to wyjątkowo wdzięczny temat, jeśli chodzi o fotografię krajobrazu. Dlatego choć pogoda czasem temu nie sprzyja, właśnie o tej porze roku szczególnie często wykonuję na przykład fotografie lasów, które zachwycają mnie przede wszystkim mnogością swych barw. Zapraszam do zapoznania się z moimi wskazówkami na temat fotografowania leśnych, jesiennych krajobrazów.

 

 
piątek, 08 wrzesień 2017 kl. 13:10

Nowoczesne plakaty prezentują się nie tylko pięknie, ale przede wszystkim intrygują i zmuszają do myślenia. Sztuka wyrażona w formie plakatu może bawić, frapować, zmuszać do spojrzenia na problem z zupełnie innej perspektywy.

 
wtorek, 25 lipiec 2017 kl. 13:08

Z takim cudem pewnie każdy się spotkał. Z jakichś względów czasem zabytku nie można fotografować. Co wówczas? W takich sytuacjach widać, że fotografia zabytków to wyzwanie.

Jest we mnie obywatelski sprzeciw: jeśli nie sfotografuję, a zabytek zostanie zniszczony, nie zostanie po nim nic. Zawsze staram się znaleźć dozorcę, zarządcę i uzyskać zgodę na fotografowanie. Przeważnie też przesyłam kilka zdjęć na podanego maila jako podziękowanie. Kiedyś zdarzyło się, że oporny, widząc zdjęcia, zaproponował całą sesję i jeszcze grilla przygotował! Niektórzy jednak są nieugięci: wtedy fotografuję zza płotu, z parku, z oddalenia, detale…