czwartek, 22 luty 2018 at 12:05 pm.

Wizytówka firmowa - czym jest i z jakimi kosztami trzeba się liczyć? Nad tym między innymi zaczęłam się zastanawiać, myśląc o otworzeniu własnego biznesu. Oczywiście wtedy, gdy miałam już w głowie przybliżoną wizję tego, co chciałabym robić. W końcu kto nie chciałby być szefem samego siebie? 

Czym jest wizytówka oraz w jakim celu się ją tworzy, w zasadzie wiedziałam od początku. Tyle razy wcześniej natknęłam się na małe, niepozorne identyfikatory różnorakich fachowców, pseudofachowców, a także poważnych firm, że doskonale wiedziałam, co powinna zawierać. Pomysł na logo i nazwę może nie od razu błyszczą w głowie niczym gwiazdy na niebie, jednak wbrew pozorom nie są one aż tak istotne. Ważnym natomiast jest, aby - jakąkolwiek branżę działań byśmy sobie wybrali - nasza wizytówka firmowa przykuwała wzrok oraz uwagę potencjalnych klientów. Konkurencja na rynku w niemal każdym sektorze jest tak duża, że bez odpowiedniego zainteresowania konsumentów na starcie, ciężko wybić się z szeregu przeciętnego szaraczka-przedsiębiorcy. Wciąż jednak nurtowało mnie, ile za taką przyjemność przyjdzie zapłacić. Zasięgnęłam więc języka, udałam się do drukarni, jednocześnie poszukując właściwych informacji poprzez internet. Jednakże wtedy dopiero rozpoczęły się schody. Porównując oferty, coraz bardziej wiedziałam, że przeoczyłam kilka ważnych spraw, które zazwyczaj nie przychodzą na myśl, kiedy w eterze rozbrzmiewa hasło "wizytówka". Nagle okazało się, że niezwykle ważnym jest pozostawienie sobie możliwości wprowadzania poprawek, aby symbol firmy spełniał moje oczekiwania pod względem wyglądu. Oczywistym więc pozostaje fakt, że za dobrze wykonaną pracę z jednoczesnym zachowaniem prawa do własnego zdania trzeba zapłacić więcej.

 

« Wizytówka - proste, a… | Strona domowa | Produkcja stojaka rek… »(pole opcjonalne)
(pole opcjonalne)

Moderacja komentarzy w tym serwisie jest aktywna. To oznacza, że twój komentarz nie będzie widoczny na stronie dopóki nie zostanie zaakceptowany przez redaktora.

Zapamiętać informacje o tobie?
Uwaga: Wszystkie znaczniki HTML poza <b> i <i> zostaną usunięte z twojego komentarza. Możesz dodawać linki wpisując po prostu adres URL lub e-mail.