piątek, 05 styczeń 2018 at 10:08 am.

Często moi klienci zastanawiają się, jak powinna wyglądać reklama przyciągająca odbiorców? Gdzie ja umieścić? Co pokazać? A ja jestem właśnie po to, by na te pytania jak najlepiej im odpowiedzieć.

Praca w reklamie od zawsze była moim marzeniem. A z czasem stała się również ogromną pasją, która zajmuje ważne miejsce w moim życiu, i której poświęcam wiele czasu. Po prostu robię to, co lubię i to, w czym jestem najlepsza. 

Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i zawsze staram się spełniać oczekiwania klientów. Najczęściej proszą mnie oni o przygotowanie ulotek, które można dać do ręki lub wetknąć za wycieraczkę samochodu. To właściwie najłatwiejszy sposób dotarcia do dużej rzeszy odbiorców. Bardzo popularna jest również naklejka reklamowa na samochód. Jest dobrze widoczna wszędzie tam, gdzie pojawi się auto. Mogą to być same litery tworzące opis działalności klienta lub też ogromna naklejka obejmująca niemal cały samochód, na której możemy umieścić zdjęcia lub inne chwytliwe elementy. W ostatnim czasie dostaję też sporo propozycji przygotowania reklam na stronę internetową lub nawet zaprojektowanie całej witryny. Muszę przyznać, że coraz bardziej zaczyna mi się to podobać.

Dobre projekty reklamowe z pewnością przyczynią się do rozwoju każdego rodzaju działalności. Im więcej ludzi dowie się o danej firmie, tym lepiej. Moje reklamy zawsze przygotowuję w kilku odsłonach i staram się wraz z klientem dopracować tę jedną wybraną niemal do perfekcji. W końcu każdemu zależy na odniesieniu sukcesu.

 

« Kreatywne wzory poczt… | Strona domowa | Na widoku »(pole opcjonalne)
(pole opcjonalne)

Moderacja komentarzy w tym serwisie jest aktywna. To oznacza, że twój komentarz nie będzie widoczny na stronie dopóki nie zostanie zaakceptowany przez redaktora.

Zapamiętać informacje o tobie?
Uwaga: Wszystkie znaczniki HTML poza <b> i <i> zostaną usunięte z twojego komentarza. Możesz dodawać linki wpisując po prostu adres URL lub e-mail.