środa, 27 grudzień 2017 kl. 10:11

Jest jeden mały sekret, który każdy grafik musi znać: dzięki odpowiedniemu projektowi, pocztówki są prawdopodobnie najskuteczniejszą formą druku marketingowego dla firm. Ludzie nie wyrzucają ich tak często, jak inne drukowane materiały, a najbardziej kreatywne pocztówki żyją jako kolekcjonowane dzieła sztuki. Wielu z klientów chętnie powiesi je na lodówce lub nawet wklei do albumu.

 
wtorek, 05 grudzień 2017 kl. 11:33

Żyjemy w kulturze obrazkowej i chcemy uwieczniać na zdjęciach każdą chwilę, zarówno tą, która opisuję naszą codzienność, jak i tą, która ukazuje najfajniejsze dni naszego życia. Wszyscy mamy teraz sprzęt, który pozwala na uchwycenie piękna codzienności, ale nie każdy ma umiejętność robienia tego we właściwy sposób. Szczególnie gdy chodzi o imprezy takiej rangi jak sylwester.

 
sobota, 02 grudzień 2017 kl. 11:30

Zostałam ostatnio zapytana przez znajomą z branży, jak ja to robię, że moje pieczątki firmowe dla firm są tak popularne. Faktycznie - miałam na nie dużo zleceń, ale nigdy nie zastanawiałam się jakoś nad fenomenem tego zjawiska, więc przyjrzałam mu się dokładniej.