wtorek, 28 listopad 2017 kl. 12:11

Czy kiedykolwiek zwróciliście uwagę na katalogi reklamowe i informacje które zawierają? Prawdę mówiąc rzadko kto zastanawia się nad tym jak powinien prezentować się idealny katalog reklamowy, jak powinien wyglądać i jakie informacje powinny być zawarte w jego wnętrzu.

I tu pojawiam się ja - osoba, która łącząc swoje hobby jakim jest grafika z chęcią pomocy ludziom, którzy z grafiką nie mają nic do czynienia, sprawiam, iż proste słowa i grafiki zmieniają się w istne cuda.

 
sobota, 25 listopad 2017 kl. 13:46

Jednym z najbardziej oryginalnych sposobów ubarwienia zdjęć miast jest "malowanie światłem". To wyjątkowo trudny do uzyskania efekt, ale zdecydowanie wart poświęcenia. Rezultatem takiego zdjęcia jest świetlne obramowanie jakiegoś obiektu lub na przykład wykonany przy pomocy światła - niczym pędzla - napis na tle krajobrazu miasta. Co ważne - ten trick można wykorzystać tylko nocą. Doskonale nadaje się do wykonania oryginalnej, fotograficznej laurki dla ukochanej!

 
poniedziałek, 20 listopad 2017 kl. 11:26

Reklama jest dźwignią handlu, wie o tym każdy przedsiębiorca. Niezależnie od tego, w jakiej branży działa firma, trzeba zadbać o odpowiednią promocję swoich produktów czy usług, inaczej nie odniesie się sukcesu. W dzisiejszych czasach konkurencja jest bardzo duża i to niezależnie od branży, dlatego dobra strategia reklamowa to podstawa.