poniedziałek, 24 kwiecień 2017 kl. 12:53

Flakony perfum to wyjątkowo piękne przedmioty, dlatego bardzo lubię je fotografować. Okazało się, że moje hobby może być bardzo opłacalne. Postanowiłam nauczyć się podstawowych technik fotografii reklamowej oraz dowiedziałam się, jak powinna wyglądać obróbka tego typu zdjęć. Od tamtej pory wykonuję wiele profesjonalnych zleceń, ale wciąż najchętniej fotografuję perfumy. Dlatego bardzo się ucieszyłam, gdy otrzymałam zamówienie od znanej firmy kosmetycznej.

 
wtorek, 18 kwiecień 2017 kl. 12:51

Brak czasu w poszukiwaniu potrzebnych dokumentów często jest utrudnieniem dla wielu osób. W dobie XXI wieku warto więc wykorzystać uroki internetu oraz skorzystać z druków online.

Czym są druki online?

Druk online to wszystko to, czego potrzebujemy do zrealizowania danego celu. Wśród nich wymieniłabym te, najczęściej wykorzystywane. Są wśród nich wizytówki, ulotki, plakaty, katalogi, notesy, kalendarze i wiele innych.

 
środa, 12 kwiecień 2017 kl. 12:50

Obecnie zdecydowana większość klientów zamawia wyłącznie cyfrowe kopie zdjęć. Uważam jednak, że fotografia ślubna oglądana w formie internetowej galerii nie każdemu musi przypaść do gustu. Dlatego zajmuję się przygotowywaniem prawdziwych albumów zawierających fotografie ślubne. W tym celu korzystam z gotowych projektów, bądź też konsultuję z klientem wykonanie zupełnie nowego albumu. Przeważnie jednak posiadają one zbliżoną kolorystykę oraz estetykę.

 
poniedziałek, 10 kwiecień 2017 kl. 12:49

Wizytówki to bardzo ciekawy rodzaj materiału reklamowego – nie służą konkretnie do promocji firmy, jej produktów czy usług, ale do zostawiania “śladu” w pamięci osoby, która taką wizytówkę otrzyma do ręki. Jestem wielką miłośniczką tradycyjnych, kartonowych wizytówek, dlatego jako grafik pracujący w agencji reklamowej zawsze namawiam moich klientów do zaprojektowania ciekawych wizytówek, przy okazji wykonywania dla nich zleceń na inne materiały reklamowe.

 
czwartek, 06 kwiecień 2017 kl. 12:47

W tym roku odważyłam się pojechać do Afryki na wolontariat. Potrzebują tam pomocy bardzo wielu osób, nie tylko do pracy fizycznej. Ponieważ jestem zahartowana i mam silną potrzebę niesienia pomocy, postanowiłam razem z koleżanką udać się do Gambii. Skusiły mnie również tamtejsze krajobrazy, ponieważ jestem zapaloną fotografką. Od dawna marzyłam o sfotografowaniu wielu miejsc w Afryce, a praca tam okazała się najlepszym sposobem na zrealizowanie tego zamierzenia.