poniedziałek, 27 marzec 2017 kl. 12:40

Reklama to element naszego życia, który towarzyszy każdemu codziennie, niezależnie od tego czy akurat słuchamy radia, oglądamy telewizję czy idziemy ulicą. Promują się firmy duże i małe, zajmujące się sprzedażą produktów jak i usług, polskie i zagraniczne. Wymieniać można by w nieskończoność. Trzeba jednak podkreślić, że w dzisiejszym świecie bez reklamy niewiele jesteśmy w stanie osiągnąć. Jeśli samemu się nie wypromujemy, nikt obcy za nas tego nie zrobi. Drukarnia online to oferta skierowana do osób, które przekładają dużą wagę do reklamy i chcą mieć wszystko dopracowane do stanu idealnego. Jako grafik komputerowy zajmuję się przygotowaniem różnego rodzaju materiałów promocyjnych. Nie tylko wydrukuję gotowe egzemplarze, ale również zaprojektuję ulotki, plakaty, banery czy inne potrzebne do promocji rzeczy.

 
czwartek, 23 marzec 2017 kl. 12:39

Z racji wykonywanego zawodu, jakim jest projektowanie graficzne, na co dzień stykam się z koniecznością zrealizowania różnorodnych projektów, które zaspokoją wysokie wymagania klientów. Wśród najczęściej zamawianych projektów graficznych znajdują się wszelkiego rodzaju firmowe logo. I trudno się temu dziwić, gdyż to właśnie logo jest najważniejszą wizytówką firmy, które – jeżeli jest dobre – zostanie zapamiętane i na stałe zaistnieje w świadomości odbiorców. W swojej pracy zawodowej wielokrotnie otrzymywałam zlecenia stworzenia dobrego projektu. I tu pojawia się pytanie – czym charakteryzuje się dobrze zaprojektowane logo? Na podstawie swoich doświadczeń mogę stworzyć listę cech, które powinno posiadać każde firmowe logo.

 
wtorek, 21 marzec 2017 kl. 12:36

Zbieractwo niejedno ma imię. Każdy, kogo dzieciństwo i wiek nastoletni przypadły na lata dziewięćdziesiąte ubiegłego wieku z pewnością doskonale pamięta jakie kolekcje wtedy powstawały. Ozdobne karteczki, kapsle od butelek, etykiety od piwa, znaczki pocztowe, czy też dunkin’y z postaciami z Mortal Kombat.

Jest jeszcze jeden element, który nieodłącznie wiąże się z tymi czasami – plakaty. Pozornie nic nie warte płachty papieru z wizerunkami gwiazd muzyki, sportu, czy też z samochodami. Tak naprawdę wzbudzały jednak duże emocje, w tym zazdrość rówieśników. Najlepszy w klasie zawsze był wtedy ten, kto miał na ścianach pokoju najciekawsze postery.

 
wtorek, 14 marzec 2017 kl. 12:34

Uwielbiam fotografię produktową. W przeciwieństwie do wielu moich kolegów i koleżanek z pracy uważam, że taka forma – nie bójmy się tak tego nazwać – sztuki, jest chyba jedną z najciekawszych, ale i najtrudniejszych form z jaką przyszło zmierzyć się każdemu i każdej z nas.

 
piątek, 10 marzec 2017 kl. 12:25

Pracując jako grafik wiem, jak duże znaczenie ma aspekt wizualny rzeczy, którą chcemy sprzedać. Projektując różnego rodzaju artykuły marketingowe i reklamowe dla różnych firm, zwracam uwagę na każdy szczegół i dokładam wszelkich starań, aby efekt końcowy przykuł uwagę każdego potencjalnego klienta.