wtorek, 05 grudzień 2017 at 11:33 am.

Żyjemy w kulturze obrazkowej i chcemy uwieczniać na zdjęciach każdą chwilę, zarówno tą, która opisuję naszą codzienność, jak i tą, która ukazuje najfajniejsze dni naszego życia. Wszyscy mamy teraz sprzęt, który pozwala na uchwycenie piękna codzienności, ale nie każdy ma umiejętność robienia tego we właściwy sposób. Szczególnie gdy chodzi o imprezy takiej rangi jak sylwester.

Baw się, a zdjęcia zostaw innym

Każdy chce mieć piękne zdjęcia z sylwestra, ale czy od któregokolwiek z gości można wymagać, by przez cały wieczór szukał okazji na dobre ujęcia i pozostawał w stanie najwyższej trzeźwości? Niekoniecznie chcemy przedkładać robienie zdjęć nad zabawę, więc jeśli chcemy mieć całą galerię zdjęć z imprezy, warto wynająć kogoś, kto zrobi to za nas. I polecam w tym celu zatrudnić fotografa, który nie ma jeszcze dużego doświadczenia, ale który w choć skromnym portfolio udowodnił swój talent. Nawet początkujący fotograf na sylwestra będzie świetnym pomysłem, bo będzie to osoba, która, jako ktoś z zewnątrz, nie przegapi żadnej okazji do zrobienia zabawnego lub ładnego zdjęcia.

Dlaczego amator?

Warto wybrać początkującego fotografa nie tylko dlatego, że prawdopodobnie zażąda niższego wynagrodzenia i będzie wolny w tym terminie. Fotograf na sylwestra to ktoś, kto patrzy na ludzi świeżym spojrzeniem i umie uchwycić zabawę, ruch, emocje. Profesjonaliści często skupiają się bardziej na kwestiach czysto technicznych, a amatorzy zazwyczaj jeszcze przedkładają kreatywność nad kwestie ustawienia aparatu.

 

« Pieczątka firmowa - t… | Strona domowa | Kreatywne wzory poczt… »(pole opcjonalne)
(pole opcjonalne)

Moderacja komentarzy w tym serwisie jest aktywna. To oznacza, że twój komentarz nie będzie widoczny na stronie dopóki nie zostanie zaakceptowany przez redaktora.

Zapamiętać informacje o tobie?
Uwaga: Wszystkie znaczniki HTML poza <b> i <i> zostaną usunięte z twojego komentarza. Możesz dodawać linki wpisując po prostu adres URL lub e-mail.