wtorek, 28 listopad 2017 at 12:11 pm.

Czy kiedykolwiek zwróciliście uwagę na katalogi reklamowe i informacje które zawierają? Prawdę mówiąc rzadko kto zastanawia się nad tym jak powinien prezentować się idealny katalog reklamowy, jak powinien wyglądać i jakie informacje powinny być zawarte w jego wnętrzu.

I tu pojawiam się ja - osoba, która łącząc swoje hobby jakim jest grafika z chęcią pomocy ludziom, którzy z grafiką nie mają nic do czynienia, sprawiam, iż proste słowa i grafiki zmieniają się w istne cuda.

Jak zrobić idealny katalog reklamowy

Istnieją różne rodzaje katalogów reklamowych i każdy z nich niesie za sobą inną funkcje. Jako graficzka i osoba profesjonalnie zajmująca się reklamą staram się odzwierciedlać autorskie wizje swoich klientów, projektując dla nich takie rodzaje katalogów reklamowych jakie tylko zapragną. Wizje potrafią być różne, w zależności od zainteresowań klienta, jego wyobraźni a także specyfiki działania firmy i oferowanych przez nią towarów bądź usług.

Niestety w tej pracy często zdarzają się problemy, które często są wynikiem zmiennej wizji klienta, który uwielbia zmieniać zdanie. Jako profesjonalistka potrafię sobie z tym poradzić lecz nic nie wynagrodzi mi zmarnowanego czasu poświęconego projektowaniu katalogów.

Jak więc wybrać idealny rodzaj katalogu reklamowego? Wszystko zależy od intuicji oraz od tego czy dobrze zrozumiałam intencje klienta, który w każdej chwili może ją zmienić. Wtedy nie pozostaje nic innego jak projektowanie od nowa bądź zaprezentowanie mu efektu dotychczasowych działań.

 

« "Malowanie" światłem!… | Strona domowa | Pieczątka firmowa - t… »(pole opcjonalne)
(pole opcjonalne)

Moderacja komentarzy w tym serwisie jest aktywna. To oznacza, że twój komentarz nie będzie widoczny na stronie dopóki nie zostanie zaakceptowany przez redaktora.

Zapamiętać informacje o tobie?
Uwaga: Wszystkie znaczniki HTML poza <b> i <i> zostaną usunięte z twojego komentarza. Możesz dodawać linki wpisując po prostu adres URL lub e-mail.