piątek, 06 październik 2017 at 1:27 pm.

Kalendarz ścienny to produkt, który funkcjonuje w większości polskich domów - również w moim, jednak jakimi dokładnie cechami powinien się on charakteryzować, aby był on przydatny i prosty w użyciu?

Rodzaje kalendarzy ściennych

Jako grafik zajmujący się reklamą doskonale wiem, że mężczyźni i kobiety podczas zakupu kalendarza zwracają uwagę na inne elementy. My jako kobiety zawsze chcemy, aby wszystkie rzeczy, które nas otaczają były nie tylko piękne i kolorowe, ale przede wszystkim praktyczne. Dlatego dobrym rozwiązaniem w domu będzie kalendarz ścienny trójdzielny, w którym będzie można bez większych problemów zapisać również najważniejsze, nadchodzące wydarzenia, np. urodziny męża czy żony lub teściowej, zebranie w szkole, zaplanować wakacje, itp. Ja jako kobieta grafik dużą uwagę zwróciłabym również na ilość miejsc na notatki oraz na jakość i wykonanie.

Taki kalendarz świetnie sprawdzi się w przedpokoju lub w kuchni, czyli dokładnie w takim miejscu, w którym będzie on dobrze widoczny.

Z kolei w pokoju dziecka znacznie lepiej sprawdzi się kalendarz ścienny w formie plakatu z wizerunkiem ulubionego wokalisty czy aktora.

Zawsze polecam swoim klientom wybór takiego produktu, który najbardziej odpowiada ich estetyce. Ponadto bardzo modne w ostatnim czasie są personalizowane kalendarze rodzinne z pamiątkowymi zdjęciami z wakacji czy innych, istotnych dla całej familii wydarzeń.

 

« Jesienny las - jak uj… | Strona domowa | Dlaczego fotografie s… »(pole opcjonalne)
(pole opcjonalne)

Moderacja komentarzy w tym serwisie jest aktywna. To oznacza, że twój komentarz nie będzie widoczny na stronie dopóki nie zostanie zaakceptowany przez redaktora.

Zapamiętać informacje o tobie?
Uwaga: Wszystkie znaczniki HTML poza <b> i <i> zostaną usunięte z twojego komentarza. Możesz dodawać linki wpisując po prostu adres URL lub e-mail.