niedziela, 21 maj 2017 at 1:00 pm.

Bez względu na to, czy ślub i przyjęcie weselne są uroczystościami organizowanymi w sposób tradycyjny czy są oryginalnym wydarzeniem, związanym np. z pasjami państwa młodych, klimat i charakter uroczystości podkreślają detale.

Jednym z takich elementów, jakie przygotowuję z okazji ślubów i wesel jest winietka ślubna. Funkcją winietek jest rozmieszczenie gości przy stołach – imienne wizytówki ustawione przy nakryciach kierują każdego z zaproszonych na przeznaczone dla niego miejsce.

Realizując zlecenia staram się dobrze poznać potrzeby, oczekiwania i gust klientów. Doradzam dobór papieru, kroju czcionki czy też  dodatkowych elementów zdobiących. Moim zdaniem warto pomyśleć o tym, aby winietka ślubna stała się jednym z elementów całego zestawu, przemyślanego i przygotowanego w jednym stylu. Zaproszenia, menu, winietki, numery stolików, etykietki na butelki i inne graficzne elementy powinny współgrać ze sobą, aby uzyskać lepsze wrażenie całości.

Warto pomyśleć również o tym, aby winietka została wykorzystana jeszcze w inny sposób. Modnym trendem jest, aby stanowiła ona piękny załącznik do drobnego prezentu przygotowanego dla gości. Można także przygotować ją jako oryginalny i ekscentryczny, z lekka szalony gadżet. Taka winietka staje się wtedy dodatkowo ciekawym urozmaiceniem i miłą pamiątką z tego niezapomnianego dnia.

Winietka ślubna jest znakomitym sposobem na udekorowanie weselnego stołu. Staram się, aby moje realizacje były oryginalne i dopełniały w atrakcyjny sposób to wyjątkowe wydarzenie.

 

« Linie to podstawa, za… | Strona domowa | Papier firmowy »(pole opcjonalne)
(pole opcjonalne)

Moderacja komentarzy w tym serwisie jest aktywna. To oznacza, że twój komentarz nie będzie widoczny na stronie dopóki nie zostanie zaakceptowany przez redaktora.

Zapamiętać informacje o tobie?
Uwaga: Wszystkie znaczniki HTML poza <b> i <i> zostaną usunięte z twojego komentarza. Możesz dodawać linki wpisując po prostu adres URL lub e-mail.