środa, 12 kwiecień 2017 at 12:50 pm.

Obecnie zdecydowana większość klientów zamawia wyłącznie cyfrowe kopie zdjęć. Uważam jednak, że fotografia ślubna oglądana w formie internetowej galerii nie każdemu musi przypaść do gustu. Dlatego zajmuję się przygotowywaniem prawdziwych albumów zawierających fotografie ślubne. W tym celu korzystam z gotowych projektów, bądź też konsultuję z klientem wykonanie zupełnie nowego albumu. Przeważnie jednak posiadają one zbliżoną kolorystykę oraz estetykę.

O ile w cyfrowej galerii zmieścić może się naprawdę wiele zdjęć, fotografia ślubna prezentowana w bardziej klasycznej formie jest nieco bardziej ograniczona. Zazwyczaj decyduję się na wybór ok. setki zdjęć, które potem układane są chronologicznie i nanoszone na projekt w formie książki. Najlepiej w tej formie sprawdza się fotografia ślubna w stylu reportażowym, ponieważ album naprawdę przypomina wówczas wzruszający fotoreportaż. Na okładce staram się zawsze umieścić jedno z najpiękniejszy zdjęć pozowanych.

Ponieważ przygotowanie takiego albumu nie należy do najtańszych, zazwyczaj zamawiana jest dość mała liczba kopii, a nierzadko tylko jedna. Jest do doskonały prezent dla rodziców i innych starszych członków rodziny Młodej Pary, którzy nie potrafią obsługiwać galerii multimedialnej lub przyzwyczajeni są do bardziej tradycyjnej formy przeglądania zdjęć ze ślubu.

 

« Jak wydrukować wizytó… | Strona domowa | Druki online »(pole opcjonalne)
(pole opcjonalne)

Moderacja komentarzy w tym serwisie jest aktywna. To oznacza, że twój komentarz nie będzie widoczny na stronie dopóki nie zostanie zaakceptowany przez redaktora.

Zapamiętać informacje o tobie?
Uwaga: Wszystkie znaczniki HTML poza <b> i <i> zostaną usunięte z twojego komentarza. Możesz dodawać linki wpisując po prostu adres URL lub e-mail.