czwartek, 06 kwiecień 2017 at 12:47 pm.

W tym roku odważyłam się pojechać do Afryki na wolontariat. Potrzebują tam pomocy bardzo wielu osób, nie tylko do pracy fizycznej. Ponieważ jestem zahartowana i mam silną potrzebę niesienia pomocy, postanowiłam razem z koleżanką udać się do Gambii. Skusiły mnie również tamtejsze krajobrazy, ponieważ jestem zapaloną fotografką. Od dawna marzyłam o sfotografowaniu wielu miejsc w Afryce, a praca tam okazała się najlepszym sposobem na zrealizowanie tego zamierzenia.

Na miejscu otrzymałam pracę jako wolontariuszka w przedszkolu. Praca z dziećmi jest dla mnie czystą przyjemnością, więc jestem bardzo szczęśliwa. W wolnych chwilach mogę też wreszcie fotografować najpiękniejsze afrykańskie krajobrazy. Jestem bardzo zaskoczona, że aż tak różnią się one od europejskich. Oczywiście byłam świadoma, że spotka mnie zupełnie inna roślinność i klimat, ale czasem mam wrażenie podróżowania po zupełnie innym świecie.

Największe wrażenie zrobiła na mnie sawanna. Nie mam możliwości zapuszczać się na najgroźniejsze i najbardziej dzikie tereny, ale fotografowanie tego niezwykłego kontynentu na każdym kroku sprawia mi ogromną przyjemność. Jeszcze nie wiem kiedy wrócę do Polski, ale jestem pewna, że będzie mi brakować niesamowitych afrykańskich plenerów. Tutejsze krajobrazy urzekły mnie na tyle, że planuję wydać album podróżniczy.

 

« Nowoczesna drukarnia … | Strona domowa | Jak wydrukować wizytó… »(pole opcjonalne)
(pole opcjonalne)

Moderacja komentarzy w tym serwisie jest aktywna. To oznacza, że twój komentarz nie będzie widoczny na stronie dopóki nie zostanie zaakceptowany przez redaktora.

Zapamiętać informacje o tobie?
Uwaga: Wszystkie znaczniki HTML poza <b> i <i> zostaną usunięte z twojego komentarza. Możesz dodawać linki wpisując po prostu adres URL lub e-mail.